La Galera

Vítejte v kategorii doutníků La Galera, kde se snoubí starodávné umění výroby doutníků s moderními inovacemi a vysokou kvalitou. La Galera je značka, která je hrdá na svou historii a tradici, ale zároveň neustále hledá nové způsoby, jak posunout hranice toho, co doutník může nabídnout. Doutníky La Galera jsou vyrobeny z pečlivě vybraných tabáků, které procházejí přísnými kontrolami kvality a zrání, aby vám poskytly nezapomenutelný kouřový zážitek.

Od klasických blendů po experimentální omezené edice, La Galera nabízí širokou škálu doutníků, které osloví jak nováčky, tak zkušené kuřáky. Každý doutník z řady La Galera je svědectvím řemeslného mistrovství a vášně pro tabák, které jsou základem této značky. Zde najdete doutníky s bohatými a komplexními chutěmi, které jsou výsledkem pečlivého výběru tabáků a inovativních výrobních technik.

Prozkoumejte svět doutníků La Galera a objevte chuťovou paletu, která vás zavede na cestu plnou objevů a nečekaných zážitků. Ať už hledáte doutník pro speciální příležitost nebo si jen chcete užít klidný večer, La Galera má pro vás ten pravý doutník. Dopřejte si kouřový zážitek s doutníky La Galera a nechte se unést jejich jedinečným charakterem a hlubokými chutěmi.

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem
halfcoronatin
Novinka
130 Kč / ks

Half Corona Tin: Krátký a vkusný doutník pro krátké pauzy - jemný Connecticut krycí list s dominikánskou náplní, střední intenzita síly.

Kód: 571000
La Galera Connecticut Chaveta
180 Kč / ks

Již od roku 1936 Jochy Blanco zpracovává dominikánský tabák v té nejvyšší kvalitě.

Kód: 571001
La Galera Habano Toro El Lector
190 Kč / ks
Kód: 58260
La Galera Chaveta Maduro
195 Kč / ks
Kód: 571002
La Galera Imperial Jade Robusto
210 Kč / ks
Kód: 571013
La Galera 1936 Toro El Lector
230 Kč / ks
Kód: 571005
La Galera Anemoi Toro
La Galera Anemoi Toro
Skladem (>5 ks)
280 Kč / ks
Kód: 571011
Používáme ověření věku Adulto
Script Tag Example