Doutníkové večery

Doutníkové večery

Odhalte umění a radost z kouření doutníků

Přivítáme Vás na našich jedinečných doutníkových večerech, kde spojujeme vášeň pro doutníky s nezapomenutelným zážitkem.

Jak vypadá průběh takového večera?

Setkání Pro Fanoušky

Doutníkové večery jsou setkáním pro fanoušky dobrých doutníků, a to vše ve společnosti lidí s podobným zájmem. Může se účastnit kdokoliv, kdo ocení kvalitní doutník.

Frekvence

Doutníkové večery jsou pořádány přibližně 6-8x do roka, abychom vám pravidelně přinášeli nové a vzrušující tematické zážitky.

Vstupné

V ceně vstupného najdete kompletní občerstvení, včetně alkoholických a nealkoholických nápojů, dva exkluzivní doutníky. Navíc je možné zakoupit další doutníky za zvýhodněné ceny během večera.

Tematičnost

Každý večer má své téma, které dodává jedinečný charakter události. Zaručujeme, že každý získá nejen doutníkový zážitek, ale i příležitost prozkoumat nové aspekty doutníkové kultury.

Program

Kromě degustace doutníků můžete očekávat krátké prezentace výroby doutníků a další překvapení, která dělají z každého večera jedinečný zážitek.

Zveřejňované Upoutávky

Pravidelně zveřejňujeme upoutávky k nadcházejícím doutníkovým večerům přímo zde na naší webové stránce, abyste nezmeškali žádnou příležitost.

Máte zájem?

Pokud vás tato představa zaujala, stačí vyplnit nás na emailu kontakt@cigarpoint.cz a my se vám ozveme zpět s dalšími informacemi.

Připojte se k nám na jedinečné cestě kouření doutníků a sdílejte s námi radost z této krásné tradice.

Těšíme se na setkání s vámi na našich doutníkových večerech! 🌟💨

Používáme ověření věku Adulto