Lampert Cigars: Příběh vášně a jedinečnosti

LAMPERT CIGARS byl založen právníkem Dr. Stefanem Lampertem. První myšlenka na vytvoření vlastní značky doutníků mu přišla v roce 2016 během dovolené v Thajsku. Podobně jako mnoho dalších lidí na dovolené si Stefan užíval širokou nabídku šitých obleků na trhu a chtěl přenést tento koncept na doutník. Své značce chtěl dát zákazníkům možnost vytvořit si vlastní ručně vyráběné prémiové doutníky jako by byli v laboratoři, a proto pojmenoval svou první řadu doutníků MY CIGAR LAB, která se nyní jmenuje ORO LINE.

Dr-Stefan-Lampert

Protože řada MY CIGAR LAB (nyní ORO LINE) byla v doutníkovém světě velmi dobře přijata, Stefan se rozhodl vytvořit doutník, který by posunul milovníky doutníků ještě dál na jeho dovolené. Po vyzkoušení různých směsí tabáku se jedna zvláštní směs vyzdvihla nad ostatní - ta s slanou chutí. Slané tóny této jedinečné směsi doutníku připomínaly Stefanovi moře, a tak dostal doutník název OCEAN BREEZE.

Aby vytvořil ještě bohatší a rozmanitější portfólio doutníků, Stefan hledal další výrobce doutníků ve Střední Americe a rozhodl se pro Nikaraguu kvůli historii a kvalitě tabáku spolu s výjimečnými doutníkovými válečníky. Začala spolupráce s rodinou Ortezů a byla uvedena na trh řada doutníků LAMPERT 1675 Edición Azul. Tato řada doutníků LAMPERT 1675 Edición Azul byla takovým úspěchem v Evropě a USA, že Stefan ve spolupráci s rodinou Ortezů vytvořil i řadu doutníků LAMPERT 1675 Edición Rojo.

 Lampert-1593-icon-1

Rodina LAMPERT obdržela svůj první erb v roce 1593. Tento erb zobrazuje barvu červenou a zlatou s štítem zakončeným zlatou korunou a kráčejícím beránkem. Na samotném štítu je zobrazen hrad se zlatou střechou na každé straně. Na vrcholu štítu spočívá zlatá koruna, symbol moci a království. Z koruny vyrůstá kráčející beránek, symbolizující čistotu, moudrost a radost. První barvou je heraldické zlato, které překonává zářivost všech ostatních kovů a symbolizuje prestiž, ctnost a majestát. Tato barva přechází do stříbra, které symbolizuje čistotu a moudrost. Tyto barvy jsou propojeny s červenou na štítku, která reprezentuje vlastenecký duch rytířské služby vlasti. Červená představuje vítěznou moc a vládu. Nejvýraznějšími barvami na štítku jsou zlato a červená. Heraldické zlato, které překonává zářivost všech ostatních kovů a symbolizuje prestiž, ctnost a majestát. Červená spolupracuje se zlatem a reprezentuje vlastenecký duch rytířské služby vlasti, vítěznou moc a vládu. Nakonec stříbro uzavírá štítek, představující čistotu a moudrost.

 Lampert-1675-icon-1

 

V roce 1675 byla rodině LAMPERTOVÝCH udělena druhá znaková pečeť. Zřejmé jsou převládající barvy modrá (azurová) a stříbrná (argent), spolu s beránkem a korunou. Modrá v pečeti představuje věrnost a stálost, podobně jako drahokam safír. V roce 1675 byl tento význam přijat s velkým přesvědčením a tato barva se dodnes používá na mnoha vlajkách, přičemž zároveň symbolizuje naději do budoucnosti. Vedle modré barvy je stříbro představováno měsícem a perlou. Tyto obrazy jsou po celém světě používány k vyjádření čistoty, nevinnosti a radosti. Znakový beránek a koruna dokončují pečeť symboly čistoty a moci.

Používáme ověření věku Adulto