Ashton - luxusní doutníky z nejkvalitnějších tabáků

Ashton patří mezi nejuznávanější značky luxusních doutníků na světě. Doutníky Ashton jsou ručně vyráběny v legendární továrně Tabacalera A. Fuente v Dominikánské republice pouze z nejkvalitněji zrajících tabáků. Ashton se již více než třicet let řadí mezi "Top 3" značky v USA a je prodávána ve více než 60 zemích.

Zakladatel značky Robert Levin vytvořil Ashton na začátku 80. let. Levin, uznávaný veterán v oblasti doutníků, vyrůstal v 50. a 60. letech pracujíc v historickém obchodě s doutníky svého otce, Holt's Cigar Company, ve Philadelphii. V 70. letech převzal obchod a úspěšně rozšířil jeho maloobchodní a zásilkový prodej. Po letech stabilního růstu Levin aplikoval svou ambici na vytvoření vlastní značky doutníků.

 

Levin debutoval s Ashtonem v roce 1985. Krátce poté se spojil s rodinou Fuente, aby vyráběli značku díky jejich nepopiratelnému talentu, oddanosti a vášni pro luxusní tabáky. Carlos Fuente Sr. a jeho syn Carlito Fuente vyráběli své vlastní doutníky již po generace.

 

Nekompromisní standardy rodiny Fuente pro chuť, konstrukci a konzistenci přitahují spotřebitele k jejich doutníkům již více než století. Jejich schopnost, přijmout výrobu doutníků Ashton a zachovat vynikající úroveň kvality, nebyla nikdy zpochybněna.

 

Levin úspěšně rozšířil portfolium Ashtonu, aby uspokojil se vyvíjející chutě milovníků doutníků, s představením několika ikonických směsí, včetně původního Ashton Classic, Ashton Aged Maduro, Ashton Cabinet, Ashton VSG, Ashton ESG a dalších. Je to vzorec, kterého se společnost dodnes pečlivě drží, při dodržování zásad budování značky, dlouhověkosti a tradice.

Dnes je Ashton provozována otcem a synem, Robertem Levinem a jeho synem Sathyou Levinem. Společně uchovávají a rozvíjejí rozsáhlou pověst společnosti vytvářející luxusní doutníky s vynikající kvalitou.

 

Ashton cigars jsou pro mnohé kuřáky doutníků skutečným vrcholem.

Společnost Ashton je známá pro velkou kvalitu svých doutníků, které jsou vyrobeny z nejlepších tabáků. Mezi nejpopulárnější řady patří Ashton Classic, Ashton Cabinet, Ashton VSG, Ashton Symmetry a Ashton Maduro.

 

Ashton Classic je známý svým jemným a vyváženým tabákovým profilem. Tento doutník je ideální pro ty, kteří hledají klidné a uvolněné kouření. Ashton Cabinet je další oblíbená řada, která se vyznačuje bohatým a komplexním profilem chuti. Ashton VSG (Virgin Sun Grown) je doutník, který je vyráběn z tabáku pěstovaného pouze na slunci, což mu dává svůj charakteristický chuťový profil.

 

Ashton Symmetry a Ashton Maduro jsou další dvě řady, které jsou velmi oblíbené mezi kuřáky doutníků. Ashton Estate Sun Grown (ESG) je další populární řada, která nabízí zvláštní chuťové zážitky. Ashton Magnum je také velmi oblíbený a nabízí větší délku a průměr pro ty, kteří hledají větší doutníky. Pokud hledáte dokonalý zážitek při kouření doutníků, tak značka Ashton je tou správnou volbou. Bez ohledu na to, zda hledáte tradiční chutě nebo nové a vzrušující kombinace. Ashton vám poskytne přesně to co potřebujete, aby jste si svůj doutník skvěle a báječně užili.

Používáme ověření věku Adulto