Čím potěšit kuřáky doutníků?

Doutník je skvělým tipem na dárek, ať už kouří váš manžel, otec, kamarád či šéf. Ne vždy ale víte, jaké druhy doutníků má kdo rád. Proto přinášíme několik nápadů, které potěší každého kuřáka.

Od každého něco

Pokud si nejste zcela jisti chutí toho, komu je doutník určen, zkuste některý ze samplerů. Jedná se o balení, v němž najdete různé druhy doutníků. Jsou rozdílných velikostí, mají různé krycí listy či tvary. Obdarovaný si tak může vyzkoušet vždy něco nového. Takovéto samplery vyrábí například Ashton, La Flor Dominicana (především ve formátu robusto) či Oliva (tento sampler navíc vypadá velmi hezky díky dřevěné krabičce).

 

Věnujte vybraný kousek

Doutníky nejsou levná záležitost a ty opravdu luxusní mohou stát i několik set korun. Jestliže si ale říkáte, že je “trapné” dávat jen jeden doutník, nemusíte mít obavy. V našem obchodě vám pomůžeme vybrat nějaký opravdu královský kousek a ještě vám ho dárkově zabalíme.

 

Když si nejste vůbec jisti

V doutnících se vůbec nevyznáte a chuť toho, pro koho má být doutník určen, je pro vás jedna velká neznámá? Pak existuje možnost koupit u nás v obchodě voucher a nechat tak výběr zcela na dotyčném.

 

Darujte k doutníku láhev něčeho dobrého

Chvíle, kdy si člověk zapálí doutník, je vždy tak trochu slavnostní. Vyžaduje najít si okamžik klidu v každodenním shonu. Proto je ideální pustit si oblíbenou hudbu a nalít si sklenku něčeho dobrého. K doutníkům se hodí whisky, koňaky, rumy, ale i další druhy nápojů. Záleží především na chuti kuřáka. K doutníku proto můžete darovat i láhev dobrého pití. Naším tipem je například Grand Breuil poire au Cognac, což je koňak smíchaný se šťávou z macerovaných hrušek. Jeho sladkost skvěle podtrhne chuť doutníku.

 

Jestliže pořád tápete, jaký dárek by byl pro vašeho blízkého ten pravý, podívejte se na video a nebo přijďte k nám do obchodu. Rádi vám s výběrem poradíme.

 

Příjemný kouř

Používáme ověření věku Adulto