Casa Turrent Origins Miami

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
5.3.2024
Možnosti doručení
Kód: 51418
140 Kč / ks
Casa Turrent Origins Miami
V posledních letech společnost Casa Turrent vzdává hold významným rokům v historii společnosti, zejména rokům narození těch, kteří seděli u kormidla společnosti. Letos je čas na původ míst, nebo jak to společnost říká, "Orígenes".
Dělá to s kolekcí čtyř doutníků, z nichž každý je pojmenován dle důležitého místa pro  společnost:  Kuba, San Andrés, Nikaragua a Miami. Každý je ubalen v 5 1/2 x 54 robusto extra vitole a přichází s velmi příznivou cenou  za doutník, který je nabízen v krabici po 12 kusech.
 
Zatímco mnoho doutníků, které přicházejí s obaly pěstovanými v Mexiku, se uvádí jako vypěstované z oblasti San Andrés, specifické odrůdy se objevují jen zřídka, což se v tomto případě děje. Zvláštní specifikum je obal na verzi Miami, semeno Connecticutu pěstované v Mexiku. Jak možná víte, výroba tabáku pro výrobu semen Connecticutu se z mnoha důvodů převážně přesunula ze Spojených států do Ekvádoru. Existují však také rozdíly v klimatu a půdě, které vedou u tabáku, ke změně jeho chuti. Ale to není jen Ekvádor, kde se tato semena snaží pěstovat - kromě Turrenta v Mexiku má i Plasencias své listy v Nikaragui, kde se pěstuje semeno Connecticutu.
Kromě toho existuje spousta mexického tabáku, který se nachází v pojivech a plnivech ze čtyř směsí. V případě Origins Miami používá pro pojivo a část výplně mexický San Andrés criollo, spolu s tabáky z Dominikánské republiky a Sumatry.

Tato novinka byla poprvé představena na veletrhu InterTabac 2018 v německém Dortmundu.

 

Kouření zabíjí - přestaňte nyní
Jak přestat kouřit: www.koureni-zabiji.cz

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Alberto a Alejandro Turrentové, majitelé společnosti Nueva Matacapan de Tabacos S.A de C.V., jsou první rodinou mexického cigarového průmyslu. Tým otce a syna značky Casa Turrent nejen vyrábí některé z nejlepších mexických doutníků, ale jsou také největšími pěstiteli tabáku na doutníky v zemi. List San Andres Maduro, který pěstují u Veracruzu, je celosvětově uznáván pro svou kvalitu, a různé druhy jejich tabáků jsou důležitými složkami mnoha nejoblíbenějších amerických značek prémiových doutníků. Nabízíme jeden z nejlepších sortimentů doutníků Casa Turrent k prodeji online- takže si své doutníky kupte ještě dnes a užijte si rychlé doručení po celé České republice

Doutníky Casa Turrent jsou synonymem prvotřídní kvality a skvělého kouřového zážitku. Aby zachovali konzistenci své vlajkové lodě řady Casa Turrent, rozhodl se Alejandro, že velká továrna není nejlepším místem pro výrobu složitějších řad Casa. Alejandro vzal dům svého pradědečka a zrekonstruoval ho na butikovou továrnu s 15 lidmi, kteří vyrábějí sérii Casa Turrent, včetně 1880 Rosado, 1901 Robusto Maduro a 1973 Robusto.

Podobné produkty

Casa Turrent 1880 Maduro Doble Robusto
220 Kč
Kód: 51463
Casa Turrent 1880 Oscuro Coronita
90 Kč
Kód: 51508
Casa Turrent  1901 Gran Robusto
165 Kč
Kód: 51378
Casa Turrent 1880 Colorado Doble Robusto
220 Kč
Kód: 51462
Casa Turrent 1880 Maduro Coronita
90 Kč
Kód: 51499
Casa Turrent 1901 Robusto Maduro Round
145 Kč
Kód: 51376
Casa Turrent 1880 Colorado Coronita
90 Kč
Kód: 51505
Casa Turrent 1880 Oscuro Short Robusto
160 Kč
Kód: 51485
Používáme ověření věku Adulto
Script Tag Example