Aging Room Quattro Nicaragua Maestro

Značka: AJ Fernandez
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
5.3.2024
Možnosti doručení
Kód: 561701
215 Kč / ks
Aging Room Quattro Nicaragua Maestro
Značka: AJ Fernandez

Doutník Aging Room Quattro Nicaragua je prvním doutníkem řady Quattro, který je vyráběn mimo Dominikánskou republiku, a používá pouze nikaragujský tabák pro vytvoření charakteristické chuti tohoto doutníku.

Příběh značky Aging Room se točí kolem stěžejní postavy, která neměla ani ponětí, že míří do světa doutníků: Rafael Nodal. Je to příběh změn, partnerství a spoluprací, které nakonec vedly k vytvoření doutníku Aging Room Quattro Nicaragua Maestro.

Nodalův vstup do světa doutníků byl postupný. V roce 1998 začal se svými partnery prodávat doutníky online, a v roce 2002 převzali společnost Cuba Cigar Co., která měla problémy a portfólio průměrných a nepamatovatelných doutníků. Zpočátku byla obchodní situace docela beznadějná.

Tento doutník je v podstatě Nodalova vize, vytvořená Fernandezem s jeho charakteristickým tabákem a továrním stylem.

Hovoříme-li v hudebních termínech, pro tuto doutníkovou box-pressed torpédo by slovo "dynamický" bylo přiléhavé. Nodal je stále umělcem uvnitř a doutníky stále zůstávají jeho prostředkem kreativity. Pokud bylo zrození Aging Room jeho průlomem, pak lze považovat Aging Room Quattro Nicaragua Maestro za jeho mistrovské dílo.

 

Kouření zabíjí - přestaňte nyní
Jak přestat kouřit: www.koureni-zabiji.cz

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty

Aging Room Quattro Espressivo
200 Kč
Kód: 561700
Používáme ověření věku Adulto
Script Tag Example