Cohiba Cigars

Webová stránka značky: Cohiba Cigars

Značka Cohiba, která je součástí státního tabákového monopolu Cubatabaco, si udržuje vysokou reputaci nejen díky kvalitě svých produktů, ale také díky své historii a symbolice spojené s kubánskou identitou a revolucí. Logo a název Cohiba jsou inspirovány jazykem původních obyvatel Kuby, Taínů, u kterých slovo "cohiba" označovalo svazek tabákových listů. Logo značky je snadno rozpoznatelné a je synonymem pro nejvyšší kvalitu a exkluzivitu v oblasti doutníků.

Značka Cohiba neustále inovuje a rozšiřuje svou nabídku, aby vyhověla měnícím se chutím a preferencím kuřáků doutníků po celém světě. Přestože se její produkty mohou zdát cenově náročnější, jejich jedinečnost a kvalita činí z doutníků Cohiba vyhledávanou volbu pro speciální příležitosti nebo jako luxusní dárek pro milovníky doutníků.

Ve světě, kde je požitek z kouření doutníku často spojován s chvílemi klidu, luxusu a odpočinku, zůstává Cohiba jedním z hlavních symbolů tohoto životního stylu, přičemž její produkty jsou vždy zárukou nejvyšší možné kvality a nezapomenutelného zážitku.

Cena

401460
1401460
Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem
1213 cohiba doutnikove zapalky
40 Kč / ks

Cohiba doutníkové zápalky - Luxusní zápalky od Cohiba, ideální pro milovníky doutníků. Elegantní a kompaktní balení pro cestování.

Kód: DZC
215 1 cohiba robusto
Cohiba Robusto
Skladem (>5 ks)
1 460 Kč / ks

Cohiba Robusto je nejen doutník, ale ikona kubánské tradice a luxusu. Nabízí sofistikovaný chuťový profil s tóny dubu, vanilky a černého medu

Kód: 30122

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Používáme ověření věku Adulto