201 Cesta plná dýmu - 1. část

Podívejte se s námi do nitra doutníkového ráje - Esteli v Nikaragui. Naše cesta začíná výrobou Perdomo doutníků, od semene tabáku až po degustaci. Připravte se na vůně, chutě a dobrodružství!

Cesta plná dýmu - Nikaragua 1.část

 

Dnes vás zavedeme do srdce doutníkového světa, konkrétně do města Esteli, které se nachází v centrální části Nikaragui. I když možná nejste fyzicky přítomni, budeme se snažit přenést vám atmosféru tohoto místa a zasvětit vás do tajů výroby doutníků Perdomo, které jste si možná již objednali, nebo které máte právě teď před sebou.

V první části naší série se zaměříme na samotný proces výroby těchto luxusních doutníků, od samotného semene tabáku až po sušárnu. Budeme mít jedinečnou příležitost sledovat, jak se tvoří a zraje tato lahodná koule tabáku, kterou si mnozí z vás oblíbili. Připravte si tedy své doutníky, zastřihněte jim konečky a zapalte je s námi, protože se v dnešním díle budeme věnovat degustaci Perdomo 10th výročí ve dvou různých variantách: Sun Grown a Connecticut v krycím listu. Připravte se na nezapomenutelný zážitek plný chutí a vůní, který vám nikaragujské doutníky Perdomo přinesou.

Nemůžeme se dočkat, až vás provedeme tímto fascinujícím světem doutníků, který je plný tradice a mistrovství. Buďte připraveni na první část naší dobrodružné série, kde se budeme potápět do světa dýmu v Nikaragui!

Pokud si užíváte náš obsah, nezapomeňte dát like a přihlásit se k odběru, abyste nezmeškali další díly naší cesty. Děkujeme, že jste s námi a těšíme se, až společně objevíme tajemství doutníků Perdomo.

Nabídku Perdomo doutníků najdete na níže uvedeném odkazu: Odkaz na nabídku Perdomo doutníků

 

Podívejte se na nový díl Společného doutníku: ​https://youtu.be/FQc5-BN00Dw

 

Používáme ověření věku Adulto