Hotel De Augustine

V pořadí druhý Doutníkový večer se uskutečnil 12. dubna 2012 St. Thomas Brewery Bar nacházejícím se v jedinečných podzemních prostorách původní Svatotomášské pivnice a je součástí pětihvězdičkového hotelu De Augustine – hotelové sítě Rocco Forte.

Doutníkový večer  Hotel De AugustineVečer to byl tak trochu výjimečný. Oslavili jsme v kruhu našich přátel a příznivců první výročí založení naší společnosti. K degustaci byly připraveny tři druhy doutníků, 3 druhy alkoholických nápojů, včetně Svatomášského ležáku a výběr českých tapas a pivních specialit. K prvním narozeninám patří také dort. Marcipánová podoba doutníkové krabice byla od té skutečné k nerozeznání a tak si přišli na své nejenom milovníci doutníků. Celý večer podkresloval jazzový saxofon.
Díky překvapující účasti téměř 30 hostů se zrodil nápad uskutečnit hromadné foto, které by ozdobilo jednu z rubrik amerického, celosvětově uznávaného magazínu Cigar Aficionado.

Takže ještě jednou všechno nejlepší!

Děkujeme za spolupráci panu Romanu Abgarianovi a jeho společnosti Mixology Master a současně panu Janu Kissovi za fotodokumentaci celého večera.

Doutníkový večer Hotel De Augustine

doutnikovy_vecer_1_augustine.jpg
doutnikovy_vecer_3_augustine.jpg
doutnikovy_vecer_2_augustine.jpg
doutnikovy_vecer_5_augustine.jpg
doutnikovy_vecer_6_augustine.jpg
doutnikovy_vecer_7_augustine.jpg
doutnikovy_vecer_4_augustine.jpg
doutnikovy_vecer_8_augustine.jpg